• 9s Spojov Čas Fusion Splicer Komshine GX39 Optických Spojov Zvárací Stroj s Vlákniny Sekáčik 0
  • 9s Spojov Čas Fusion Splicer Komshine GX39 Optických Spojov Zvárací Stroj s Vlákniny Sekáčik 1
  • 9s Spojov Čas Fusion Splicer Komshine GX39 Optických Spojov Zvárací Stroj s Vlákniny Sekáčik 2
  • 9s Spojov Čas Fusion Splicer Komshine GX39 Optických Spojov Zvárací Stroj s Vlákniny Sekáčik 3
  • 9s Spojov Čas Fusion Splicer Komshine GX39 Optických Spojov Zvárací Stroj s Vlákniny Sekáčik 4
  • 9s Spojov Čas Fusion Splicer Komshine GX39 Optických Spojov Zvárací Stroj s Vlákniny Sekáčik 5

9s Spojov Čas Fusion Splicer Komshine GX39 Optických Spojov Zvárací Stroj s Vlákniny Sekáčik

€714.97
  • Ďalší deň poštovné
  • Top kvalita
-
+

Komshine GX39 Optický Fusion Splicer

Popis:

Komshine GX39 FTTH optického vlákna fusion splicer je široko používané v priemysle, napríklad fiber-to-the-home, fiber-optic kábel rýchle ukončenie, stroj izba skok vlákien sanácie a tak ďalej. Jeho najnovšie all-in-one zariadenie dizajn môže spájaní rôznych optických vlákien. Stroj má automatické, manuálne, a semi-automatické funkcie na výber. V rovnakom čase, stroj malé rozmery;ľahké;anti-shock and drop odpor; zväzok je 40% menšie ako tradičné zvárací stroj a hmotnosť je iba 1.77 KG. 5200mAh veľká-kapacita lítiové batérie, ktoré môžu byť pripojené a vyhrievané viac ako 350-krát po plne nabitá.

1.Rýchlo-spojovanie: 9S Rýchlo kúrenie: 20s

2.3000 Krát Elektródy životnosť

3.Priemerná Strata v rámci 0.01 dB

4.5200 mAh Kapacita Batérie. Kruhový Zváranie 350 krát

5.3.5 Palcov 800 x 480 HD LCD Displej

6.Reálnom Čase Vypúšťania Korekcie. Stabilné Vlákniny Spojov

Špecifikácia:

Druh

GX39

Vlákna Typu

SM(G652 &G657) 、 MM(G651)、DS (G653)、NZDS(G655)

Skutočná Strata Spojov

0.02 dB(SM) 0.01 dB(MM) 0.04 dB(DS/NZDS)

Ovládanie Techniky

Real-time kontrola a oprava zváranie oblúkom; Self-úpravy v rámci pracovného prostredia; Self-adaptívne elektródy oxidácii

Strata Návratu

Lepšie ako 60dB

Trubice Typické Spojov Čas

9S(Standard SM)

Trubice Typický Čas Ohrevu

20S(čas Ohrevu je možné nastaviť. Vykurovanie teplota môže byť nastavená)

Vlákno Zarovnanie Metóda

Starostlivé ; Core ; Plátované ; Príručka

Priemer Vlákna

Plátované Priemer je 80 ~ 150µm; Coating100 ~ 1000µm

Rezná Dĺžka

Náter vrstva<250µm: 8 ~ 16 mm; Náter 250 ~ 1000µm: 16 mm

Teplo-shrinkable Rukáv

60 mm、40 mm a séria tepelnej rukávy

Skúšobné Napätie

Štandardné 2N(môžete si vybrať)

Vlákno Svorka

Vhodné pre Holé vlákniny, Chvost vlákniny, Jumper drôt, drôt, Koža

Vlákno Obrázok Zväčšenie

300X(os X alebo Y-osi); 150X(os X a os Y)

Grafické Zobrazenie

3,5 Palcový TFT Farebný LCD displej,môže byť otočený, pohodlné obojsmerná prevádzka

Externý Port

USB 2.0 rozhranie, vhodný pre download dát, pomocou U diskov upgrade softvéru

Spojovanie Program

100(User Mode) ; 53(Factory Režim)

Kúrenie Program

40 (User Mode) ; 11 (Factory Režim)

Fusion Spojov Záznam

Uložené 10000 skupiny spojov výsledky.100 nastavuje najnovšie Obrázky

Interná batéria

Lítiové batérie, 12.5 V napájací zdroj (10.8 V, skladovanie), nezávislé nabíjacie, doba nabíjania ≤3.5,čas ohrevu nie menej ako 350 doba(Typická)

Zdroj Napájania

Napájací konektor, externý adaptér (Import AC:AC100~240V,50/60Hz, 0~1,5 A, Export DC:DC13.5v/4.8 A)

  • Zobrazenie:
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Typ Konektora: Hybrid
  • Priemerná Strata:
  • Kapacita Batérie:
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: komshine
  • Fusion spojov času:
  • Certifikácia: CE
  • Záruka:
  • Spôsob Dopravy:
  • Elektródy Život:
  • Doba ohrevu:
  • Číslo Modelu: GX39 Splicer

Recenzie Produktov

Súvisiace produkty

10 Ks SC UPC na SC UPC Simplex 2.0 mm 3.0 mm PVC Single Mode Fiber Patch Kábel Jumper Vlákniny Patch Kábel Fibra Optica Ftth Súvisiace

10 Ks SC UPC na SC UPC Simplex 2.0 mm 3.0 mm PVC Single Mode Fiber Patch Kábel Jumper Vlákniny Patch Kábel Fibra Optica Ftth


10 Ks SC UPC na SC UPC Simplex 2.0 mm 3.0 mm PVC Single Mode Fiber Patch Kábel jumper vlákniny patch kábel fibra optica ftth fttb modname=snímky a cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

€10.82

TM290 Dotykový Displej Inteligentný OTDR 1310/1550nm s vstavaným-in VFL OPM OLS OTDR Optické Čas Domény Reflektometra Súvisiace

TM290 Dotykový Displej Inteligentný OTDR 1310/1550nm s vstavaným-in VFL OPM OLS OTDR Optické Čas Domény Reflektometra


TM290 Dotykový Displej Inteligentný OTDR 1310/1550nm s vstavaným-in VFL OPM OLS OTDR Optické Čas Domény Reflektometra Funkcie 1. Dve vlnová dĺžka: 1310/1550nm 2. Meranie vzdialenosti: 60km 3. .Dotykom obrazovky ( Voliteľné) 4. Test záznam sa uloží ako sor formát 5. Optické power meter/ optický zdroj svetla/ vizuálne poruchy locator/ OTDR- -Multi-function tester 6. Editovateľný súbor, €303.80

€276.46